Spauda ant marškinėlių

Spauda ant marškinėlių

Įmonė „Printų studija“ buvo įkurta 2018 kovo mėnesį. Per 6 mėnesius mes atlikome beveik 100 sėkmingų projektų: nuo logotipų kūrimo iki gaminių pristatymų klientams.
Visada atsižvelgiame į visus klientų pageidavimus, į kiekvieną detalę. Marškinėliai su užrašais ir logotipais jau tapo mūsų gyvenimu. Kiekvieną dieną mūsų dizaineriai sugalvoja vis naujų idėjų, susijusių su spauda ant marškinėlių. Tačiau labiausiai mums patinka kurti marškinėlius su juokingais užrašais.

Spauda ant drabužių vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Tokiu būdu galima išreikšti savo gyvenimo būdą, pomėgius ar tiesiog pasijusti išskirtiniu. Todėl norime pristatyti jums naujovę – nuo šiol galite susikurti marškinėlius patys! Taip, patys. Tiesiog atsidarykite mūsų internetiniame puslapyje skyrelį „Susikurk pats“ ir jūs patys galėsite sukurti norimą užrašą ar dizainą ant marškinėlių ir džemperių. Galima rinktis iš daugybės įvairių šriftų (o jų yra beveik 1000), figūrų ir paveikslėlių. Galite kurti užrašus visai šeimai ar sau ir savo porai. Spauda ant marškinėlių su norimu tekstu  niekada nebuvo taip paprastai pasiekiama. O daugybė spalvų (tiek marškinėlių, tiek plėvelių) tik dar labiau išplečia galimybes.

Savo darbe mes naudojame įvairių efektų itališką plėvelę „Siser“, kuriai nėra ribų. Blizganti, šviečianti tamsoje, zomšos, 3D efektų bei daugybės kitų – visų neišvardinsi. Šios termo plėvelės rūšių pasirinkimas didžiausias pasaulyje. Kodėl būtent termo plėvelė? Neturime nieko prieš šilkografiją ar tiesioginę spaudą ant marškinėlių, tačiau puikiai suprantame, kad būtent su itališka termo plėvele galima išgauti tokius efektus, kurių nei šilkografija, nei tiesioginė spauda neišgaus. Be to, plėvelė atrodo ryškiau ir gražiau.

Spauda ant džemperių ir megztinių – dar vienas įdomus dalykas. Ne paslaptis, kad Lietuvoje daugiau laiko šalta nei šilta. Gerais orais galima pasidžiaugti kažkur nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio, tad džemperiai, megztiniai ir bliuzonai – tai drabužiai, kurie, kaip sakant, „must have“. Ir kaip tik čia ir yra dar viena gera naujiena – mes galime aprūpinti jus visais šiltais drabužiais su logotipais ar norimais užrašais (turime kelnių, kepurių megztinių, bliuzonų, striukių). Džemperiai su užrašais gali pasitarnauti daugelyje vietų: juos galima dėvėti biure, vakarėlyje, papuošti visą sporto komandą ir t. t.

2 komentarai
  • Sonata
    Posted at 08:32h, 26 gegužės

    Sveiki, norejau pasiteirauti kokia kaina butu padaryti/atspausdinti imones logo ant maukuciu. Mes maikutes pristatytume savo.
    O gal jus galite padaryti tik lupdukus ir mes patys juos uzklijuotumem ant maikuciu. Kokia kaina butu

Post A Comment