Logotipų kūrimas ir kainos

Logotipų kūrimas ir kainos

 

Logotipų kūrimas ir kainos.

Logotipų kūrimo kainos prasideda nuo 50 Eur. Pasiūlysime bent keletą logotipo variantų, o jeigu reikės – ir daugiau, kol nuspręsite, kad variantas tikrai tinka. Sukursime jums logotipą nemokamai (užsisakant drabužių), jeigu užsakymas viršija maždaug 20 vnt. Ant visų minėtų drabužių galima uždėti logotipą su jūsų simbolika, būrelių pavadinimu arba tiesiog motyvuojančiu užrašu.

Neturintiems logotipo, galime jį sukurti. Marškinėlių turime įvairių amžių grupėms – nuo 4 metų. Kreipkitės ir mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Ką mes siūlome? Drabužių dekoravimą. Visi gaminiai (marškinėliai su užrašu, megztiniai su užrašais, maikutės su užrašais, džemperiai poroms ) nepriklausomai nuo plėvelių tipų, gali būti skalbiami 60 °C temperatūroje. Plėvelė išlaiko apie 60 skalbimo ciklų. Galimi įvairūs efektai. Naujos kartos spauda ant marškinėlių ir kitų drabužių. Įspūdingi 3D efektai, šviečiantys tamsoje, spalvingi, žėrintys logotipai. Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Reklama ant marškinėlių ir džemperių, išskirtiniai logotipai kompanijoms – tegul visi mato, kokie jūs unikalūs ir stilingi. Čia mes parodysime, kaip greitai sukurti logotipą ir tapti išskirtiniu, stilingu žmogumi.😊 Na ką, važiuojame…

Norėdami peržiūrėti mokamąjį video spauskite čia

 

No Comments

Post A Comment