Apie logotipus

Apie logotipus

Logotipų kūrimas, drabužių dekoravimas plėvelėmis su įspūdingais efektais. Linksmi ir gražūs logotipai: vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, Šv. Valentino dienai, Lietuvos valstybės tematika…, juokingi logotipai, motyvuojantys logotipai, spaudos sublimaciniais rašalais ant baltų marškinėlių. Tai dar nepilnas sąrašas, ką mes darome. Mums tikrai patinka kurti logotipus ir jais dekoruoti drabužius. Jūs tik pažvelkite- kokius efektus mes galime sukurti jūsų individualumui išreikšti, jūsų stilingai išvaizdai pabrėžti. Kiekvienas žmogus privalo turėti rūbų su nepakartojamais logotipais savo drabužių kolekcijoje. Na, o mes pasistengsime tai padaryti, naudojant pačias naujausias, pačias novatoriškiausias priemones.

 

 Įspūdingi logotipai ir užrašai:

 

  • Marškinėliams
  • Marškiniams
  • Džemperiams
  • Bluzonams
  • Sportinei aprangai
  • Liemenėms
  • Polo marškiniams ir t.t.

 

 

Jei norite tapti individualiu ir stilingu, išbandykite mūsų galingą marškinėlių konstruktorių. Drąsiai rinkitės bet kokį patinkantį šriftą, transformuokite jį, pridėkite piešinių, iliustracijų… Kurkite patys! Sėkmės! Jeigu ko nors nesuprasite, mes visada padėsime….
Drabužių dekoravimas, spaudų studija, logotipai ant drabužių. Kurkite vaizdą patys! Tai labai paprasta ir linksma. Juk tu pats sau dizaineris! Visus gaminius, nepriklausomai nuo plėvelių tipų, galima skalbti 60 C temperatūroje, plėvelė išlaiko apie 60 skalbimo ciklų. Galimi vaizdų efektai: flock (zomšas), 3D Techno ( 3D efektas ), videoflex ( elastinga kaip guma ), perfor (perforuotas efektas ), electric ( blizganti ), lumen ( šviečianti tamsoje ), moda glitter ( ypač blizgi ), brick (didelės apimties vaizdai). Tai įdomu ir įspūdinga!

No Comments

Post A Comment